Tel: 0224 443 17 04 - Whatsapp: 0553 417 72 41

BEMO – Bursa Emlak Müşavirleri Odası

2 Ay Ödeme Yok Kampanyası

2 Ay Ödeme Yok Kampanyası
341 views
14 Nisan 2020 - 13:43

Sektörde 14 yıldır hizmet veren ve tek çalışma odağı emlak ofisleri olan lider ilan platformu Hürriyet Emlak olarak Mart ayında yine bir ilki gerçekleştirerek bu zor günlerde ekonomik açıdan emlak ofislerini biraz olsun rahatlatabilmek amaçlı 1 aylık ücretsiz üyelik uzatma hakkı sunduğumuzu paylaşmıştık.

 

Bugün sizlerle güncel gelişmeleri yakından takip eden kriz masamızın aldığı yeni bir kararı paylaşmak istiyoruz.

 

Emlak ofislerini kendi ailemizin bir üyesi gibi gören, bunun bilinci ve sorumluluğuyla hareket eden bir anlayışla yine elimizi taşın altına koyuyoruz ve hiçbir şart olmaksızın tüm emlak ofislerine bu zor günleri atlatabilmeleri için 2 ay boyunca ücretsiz kullanım hakkı veriyoruz. Bu avantajdan hem mevcut üyelerimiz, hem de Hürriyet Emlak’a yeni üye olacak emlak ofisleri koşulsuz şartsız faydalanabilirler.

 

Sektöre can suyu olacak bu kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki sorulara yanıt vermesi için aşağıdaki linkini paylaştığımız sayfayı hazırladık. İncelemenizi önemle rica ederiz:

https://tanitim.hurriyetemlak.com/2-ay-ucretsiz

Tüm üyelerinizin ve sektörde hizmet veren yakın çevrenizin bu kampanyayla ilgili bilgilendirilmesinin özellikle bu zor günlerde çok önemli olduğuna inanıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz, satış ekiplerimiz ve farklı iletişim kanalları aracılığıyla bu kampanyayı herkesle paylaşırken diğer taraftan sizlerden bu konuda önemli bir ricamız var.

 

Lütfen kurumunuzun gerek web sitesinde bilgilendirme yaparak, gerek üyelerinize sms ve mail aracılığıyla ulaşarak gerekse de kendi sosyal medya hesaplarınızdan bu kampanyayı paylaşarak herkesi bilgilendirme konusunda bize destek vermenizi önemle rica ediyoruz.

Hürriyet Emlak olarak tüm sektörü kucaklıyoruz ve her zaman yanınızda olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Biliyoruz ki ancak el ele verdiğimiz taktirde bu zor günlerin üstesinden geleceğiz.

 

Sizlerden gelebilecek her türlü soruya tüm Hürriyet Emlak ailesi olarak cevap vermek için hazırız. Bir sorunuz olması durumunda satış temsilcinize, müşteri hizmetlerimize ve aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Saygılarımızla.

E-mail : oda@bemo.org.tr
Fax : 0224 443 17 05
Adres : Karaman Mahallesi
İzmir yolu Cad.No:90 Kat:6 D:4 Nilpark A.V.M Nilüfer/BURSA

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Copyrights © 2019 - Bursa Emlak Müşavirleri Odası Web Tasarım: Ajans Bulut