Tel: 0224 443 17 04 - Whatsapp: 0553 417 72 41

BEMO – Bursa Emlak Müşavirleri Odası

Bursa “Emlak Zirvesi” bugün Crowne Plaza Hotel’de!

Bursa “Emlak Zirvesi” bugün Crowne Plaza Hotel’de!
91 views
10 Nisan 2019 - 15:48

Merakla beklenen Bursa “Emlak Zirvesi” EmlakSayfası.com.tr tarafından BTG İnşaat sponsorluğunda Crowne Plaza Hotel’de gerçekleşecek.

bursa_emlak_zirvesi_bugun_crowne_plaza_hotel_de_h16950_564a4

 

Bursa’da ilk kez düzenlenecek olan Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi, bugün BTG İnşaat sponsorluğunda 10.00’da Crowne Plaza Hotel’de yapılacak. Dünya üzerinde gerçekleşen sermaye akışının, Türkiye’nin lokomotif sektörlerinin başında gelen “emlak” sektörüne nasıl etki edeceğinin ele alınacağı Bursa Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi ana oturum ve gündem oturumu olmak üzere iki oturum olarak gerçekleşecek. Gayrimenkul piyasalarının geleceğinin uzmanlar tarafından değerlendirileceği zirvede Para ve emlak gibi iki önemli kavramın ilişkisi de ele alınacak. “2017’den 2023’e Emlak Sektörünün Geleceği” konulu gündem oturumunun konuşmacıları; İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası Başkanı Nizameddin Aşa, İzmir Emlakçılar Odası Başkanı Mesut Güleroğlu, Bursa Emlak Müşavirleri Odası Başkanı Erdal Çelebi Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu olacak.

 

“Yeni Dünya Düzeninde Para ve Gayrimenkul” konulu ana oturumunun konuşmacısı ise; Akademisyen, ekonomist ve yakın çağ siyasi tarihi uzmanı Doç. Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu olacak. BEKLENEN ZİRVE BUGÜN! Türkiye’nin en güncel emlak haberleri sitesi EmlakSayfasi.com.tr’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan zirvenin amacı hakkında açıklamalarda bulunan EmlakSayfasi.com.tr Kurucusu Utku Çalışkan, “Türkiye’nin lokomotif sektörlerinin başında gelen emlak sektörünün geleceğine yönelik önemli bir organizasyon olma özelliği taşıyan Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi’nin ilkini 16 Kasım’da Bursa’da gerçekleştireceklerini ve ilerleyen tarihlerde farklı şehirlerde de devam edeceğini söyledi. Çalışkan yaptığı açıklamada, “Dünya genelinde yaşanan ekonomik gelişmeleri yakından takip etmemiz gerekiyor. Hem bölgemizi hem de global likilite değişimlerini iyi okuyarak bu doğrultuda stratejiler üretmeliyiz. Her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de önemli değişimler yaşanıyor. 2023 vizyonumuza katkı koymasını arzu ettiğimiz bu zirve ile sektör temsilcilerine önemli bilgiler aktarmayı amaçlıyoruz. Özellikle Türkiye’nin en önemli ekonomistlerinden biri olan değerli hocamız Doç.Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu’nun aktaracağı bilgiler hem emlak sektörü hem de inşaat sektörü için önemli bir kazanım olacaktır” dedi.

 

Ayfer Erdoğan / EmlakSayfası.com.tr

E-mail : oda@bemo.org.tr
Fax : 0224 443 17 05
Adres : Karaman Mahallesi
İzmir yolu Cad.No:90 Kat:6 D:4 Nilpark A.V.M Nilüfer/BURSA

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Copyrights © 2019 - Bursa Emlak Müşavirleri Odası Web Tasarım: Ajans Bulut